O nas

mediabrigade to doświadczona, dynamicznie rozwijająca się firma producencka, powstała w 2005 roku we Wrocławiu. Jej założyciele – Marcin Kurek i Sylwester Banaszkiewicz, związani byli wcześniej z wrocławskim oddziałem Telewizji Polskiej. Marcin pełnił funkcję dyrektora ds. produkcji i finansów, a Sylwester przez 10 lat był producentem audycji telewizyjnych.

mediabrigade specjalizuje się w dużych formach filmowych i telewizyjnych takich jak: filmy fabularne, filmy dokumentalne, teatry telewizji, seriale, rejestracje koncertów.Współpracujemy na stałe z najlepszymi polskimi reżyserami, operatorami i scenarzystami. Jesteśmy grupą producentów kreatywnych, dla których liczy się przede wszystkim pomysł i jego twórczy rozwój we współpracy ze scenarzystą i reżyserem.

media brigade dla nas liczy się terminowość i solidność. Dzięki tym dwóm dewizom nasza marka postrzegana jest jako wiarygodna i stabilna. Jeżeli dodamy do tego trochę twórczego szaleństwa i umiejętność porwanie się na rzeczy niemożliwe, to otrzymamy pełny obraz naszych możliwości. Zaufało nam wielu reżyserów i producentów, nigdy nie zawiedliśmy ich zaufania.

mediabrigade jest członkiem Związku Autorów i Producentów Audiowizualnych (ZAPA) i Krajowej Izby Producentów Audiowizualnych (KIPA).

Zapraszamy do zapoznania się z wykazem naszych dotychczasowych dokonań w zakładce PRODUKCJE.

Partnerzy