spotlight
  
spotlight
  
spotlight

Aktualności

Jan Czochralski - dokument

Jan Czochralski - dokument

6 listopada w TVP 2, o godz 00:05 (w nocy ze środy na czwartek) będzie miał premierę nasz nowy dokument o wielkim i wybitnym polskim uczonym, profesorze Janie Czochralskim. Dlaczego...

80 milionów polskim kandydatem do Oscara!

Komisja Oscarowa powołana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego, wybrała film „80 milionów” Waldemara Krzystka na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy Film Nieanglojęzyczny”.

Sukcesy naszych produkcji

Niezwykle miło nam oznajmić, że aż dwa nasze projekty – film fabularny „80 milionów” oraz serial „Głęboka woda” - zostały docenione na międzynarodowych festiwalach filmowych i telewizyjnych.

Jan Czochralski - dokument

Franiszek-Cz6 listopada w TVP 2, o godz 00:05 (w nocy ze środy na czwartek) będzie miał premierę nasz nowy dokument o wielkim i wybitnym polskim uczonym, profesorze Janie Czochralskim. Dlaczego nie słyszeliśmy o Czochralskim skoro był tak wybitny? Dlaczego jest najczęściej cytowanym polskim uczony we współczesnym świecie technik? Jaki miał związek z rozwojem obecnej technologii komputerów i telefonów komórkowych? Dowiecie się oglądając ten niezwykły film dokumentalny, który sprawi, że będziecie naprawdę dumni z bycia Polakiem.

Partnerzy