spotlight
  
spotlight
  
spotlight

Aktualności

Jan Czochralski - dokument

Jan Czochralski - dokument

6 listopada w TVP 2, o godz 00:05 (w nocy ze środy na czwartek) będzie miał premierę nasz nowy dokument o wielkim i wybitnym polskim uczonym, profesorze Janie Czochralskim. Dlaczego...

80 milionów polskim kandydatem do Oscara!

Komisja Oscarowa powołana przez Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Bogdana Zdrojewskiego, wybrała film „80 milionów” Waldemara Krzystka na polskiego kandydata do Oscara w kategorii „Najlepszy Film Nieanglojęzyczny”.

Sukcesy naszych produkcji

Niezwykle miło nam oznajmić, że aż dwa nasze projekty – film fabularny „80 milionów” oraz serial „Głęboka woda” - zostały docenione na międzynarodowych festiwalach filmowych i telewizyjnych.

Filmy

.

Produkcja

Oferujemy kompleksową realizację każdej formy dzieła filmowego i telewizyjnego.

mediabrigade świadczy usługi w zakresie produkcji wykonawczej, organizacji produkcji czy usług zdjęciowych. Mamy doświadczenie zarówno w krótkich formach filmowych jak i w pełnometrażowych produkcjach fabularnych. Chętnie się nim podzielimy.

Od developmentu do skończonego filmu – z nami droga jest prosta!

POSTPRODUKCJA

W swej strukturze wydzieliliśmy editingbrigade, specjalizującą się w postprodukcji obrazu w zakresie montażu off-line, on-line we wszystkich technologiach. Dysponujemy dwoma nowoczesnymi zestawami montażowymi AVID Media Composer Adrenaline. Współpracujemy z najzdolniejszymi montażystami, grafikami komputerowymi i kompozytorami muzyki w kraju.

Więcej szczegółów pod adresem www.editing.pl

Partnerzy